Společnost BETONPRES Týn nad Vltavou s.r.o. vyrábí betonovou střešní krytinu včetně betonových doplňujících tvarovek a dodává na trh svůj kompletně řešený střešní systém s vysokou kvalitou a 30ti letou zárukou na krytinu.

Firma BETONPRES je ryze českou rodinnou společností. V roce 1995 musela firma díky svému postavení na trhu zdvojnásobit svou výrobní kapacitu.

OD LEDNA 2013 jsme začali používat jako jediní v republice zcela nový systém povrchových úprav. Nyní je povrchová úprava ve verzi EXCLUSIV a OPTIMAL hydrofobizovaná, takže voda dopadající na povrch střešní krytina tvoří rychle se ovalující kuličky vody, čímž je zabráněno usazování nečistot a tím i mechů a lišejníků. Tato povrchová úprava zajišťuje vysoký lesk, dlouhodobou barevnou stálost.

BETONPRES Exclusiv taška základní červenohnědá

Taška BETONPRES EXCLUSIV

Taška z probarveného betonu s LESKLOU povrchovou úpravou. Je exkluzivním řešením pro objekty s vysokými estetickými požadavky. Taška má HYDROFOBIZOVANÝ povrch, kdy kapky na střeše utváří rychle se odvalující kuličky vody. Tím dochází k rychlému odvodu nečistot ze střechy a není zde prostor pro usazování mechů a lišejníků.

Spotřeba střešní krytiny: 10 ks/m2

Barevné odstíny: cihlová, višňová, červenohnědá, tmavohnědá, břidlicově černá

 

BETONPRES Optimal taška základní cihlová

Taška BETONPRES OPTIMAL

Taška z probarveného betonu s MATNOU povrchovou úpravou. Matná střecha je optimálním řešením pro rodinné domy a ostatní stavby s estetickými požadavky, kdy se matné povrchy derou stále více do popředí ve světě designu a architektury.

Spotřeba střešní krytiny: 10 ks/m2

Barevné odstíny: cihlová, višňová, červenohnědá, tmavohnědá, břidlicově černá

 

Články: Články, Střechy