Za posledních 25 let vyrobila společnost BESK spol. s r. o.  přes 45 milionů betonových tašek. Za tu dobu obsloužila 25 tisíc zákazníků.  Výrobna se nachází v malé obci Praskačka na Hradecku. Pro výrobu tašek se používají prvotřídní suroviny a testy se zjistilo, že pevnost tašek z Praskačky po patnácti letech vzrůstá. Naše tašky jsou svou hmotností 43 kg na metr čtvereční srovnatelné s pálenými taškami.

Betonové tašky BESK mají po 28 dnech 2x větší pevnost než vyžaduje česká norma. Máme-li zmínit naše přednosti oproti jiným betonovým taškám, tak je to jejich mimořádná nenasákavost, což zvýhodňuje využití např. ve vyšších nadmořských výškách. Naši odběratelé jsou ze zemí, jako je třeba Rakousko, Německo, Slovensko, ale i Rusko. Další předností betonových tašek je jejich tvarová přesnost.

Tašky dodáváme s dvojnásobným akrylátovým nástřikem a probarvené ve hmotě. Zákazníci si mohou vybrat z odstínů: cihlové, hnědé, červenohnědé, višňové, břidlicově černé a černé. Barvy odebíráme od renomované německé firmy jinak ostatní suroviny a výroba je 100% česká! Víme, že většina zákazníků upřednostní českou krytinu oproti krytině ze zahraničí. Největší výhody odběru domácí kratiny vidíme zejména:  lepším servisem  při tvorbě výpočtů a kalkulací, doplnění materiálu, doprava a česká kvalita – to je BESK.

Dum-Blesk-spol

Články: Články, Střechy